Sziasztok!
Belefutottam egy autórádióba, melyben az LCD háttérvilágítása egy kb 1,5mm vastag lap, amely egy nagyfeszültségű inverterről megy.
http://north.pl/karta/cel1502-lampa-pioneer,4471641.html
Nem tudja valaki ennek a szép magyar nevét, és egy olcsó beszerezhetőséget?
Jácint
Sziasztok!Hozzám került egy a címben említett technics su 7700k erősítő.Fejhalgatóval hallgatva tökéletesen szól minden funkció működik.Amint rákapcsolom a hangszórókat az előlapi mains kapcsolóval kis hangerőnél is erőtlenül és torzan szól mindkét csatorna ,ekkor már a fejhalgató is!A hangszóróvédelem működik rendesen meghúz kimeneten 0v mérhető ahogy illik.Kicseréltem a végtranzisztorokat mert nem egyeztek a bétáik gondoltam ez a baj.Sajnos a hiba megmaradt az új tranzisztorokkal.Mi lehet a probléma ?Akinek van ötlete segítsen legyenszives merre induljak.
Sziasztok!Fent említett erősítő,még várakozás,hideg indítás,bármilyen praktikára sem hajlandó bekapcsolni.Még nem érkezett meg hozzám,de korábban még elindult egy-kétszer,de most már abszolút nem csinál semmit.Olvasgattam itt mások eseteit,itt is kondi lesz valószínű,vagy még mást is tönkre vághatott?Csak az érdekelne,hogy elérhető-e hozzá minden olyan alkatrész amit esetleg cserélni kell.Válaszaitokat,segítségetek előre is köszönöm!Üdv Sakee.
Hi mindenkinek!
Eme szörnyeteg kapcsolási rajzát keresem, közel annyi alkatrész van benne mint az USS Enterprise űrhajón ami nem is lenne baj ha működne:). Fél nap potyára guglizás után gondoltam még itt megpróbálom, hátha valaki épp egy ilyen dokumentumot őrizget.
Előre is Köszi.
Üdv.